energetická samostatnosť

Fotovoltaika- zvýšená samostatnosť a nezávislosť od dodávateľov energie, odkladanie a spätné odoberanie. Toto technologicky dynamické odvetvie ponúka možnosť, byť v čo najväčšej miere samostatný a nezávislí na dodávkach elektrickej energie. Pokiaľ je fotovoltaika správne nakonfigurovaná a spotreba v dome (firme) rozumne rozložená, tak je možnosť dosiahnuť vysoké úspory (malý odber od dodávateľa a dostatočná vlastná výroba elektrickej energie). Energia sa dá uložiť do vlastnej batérie, ale výhodnejšie je využiť virtuálnu (výkon naviac je uložený u dodávateľa energie a v časoch núdze ju odtiaľ viete vyčerpať).

V takom rýchle sa rozvíjajúcom odvetví je obzvlášť nutné spoliehať sa výhradne na overené zariadenia, ktoré už majú svoju technicky zvládnutú históriu a sú zárukou implementácie nových technológií. Inštalujeme značky od svetových výrobcov ako sú Victron Energy, Deye, Americansolar, CanadianSolar, Growat..

Július Tomko – Konaťeľ

Kontakt
Tel: +421 948 777 213
Email: obchod@tesel.sk

Martin Salai – Manažer

Prečo si vybrať práve TESEL s.r.o.

Montáž po celom Slovensku

Ak si vyberiete našu fotovoltaickú elektráreň, obhliadka miesta montáže a doprava na miesto montáže je vždy ZDARMA.

Moderné riešenie za rozumné ceny

Solárne panely, montážne konštrukcie a meniče napätia vyberáme s ohľadom na najvyššie štandardy, tak aby Vám slúžili roky.

Sme Vám k dispozícii 24/7

Nami namontované solárne elektrárne neustále monitorujeme. Sledujeme každé hlásenie a staráme sa o chod elektrárne, tak aby ste ju mohli využívať bez starostí.