Kamerové a zabezpečovacie systémy

Využívanie kamerového systému je v dnešnej dobe už bežná vec, no nie len pre obyčajné monitorovanie priestoru ale pre možnosť aplikácie rôznych inteligentných funkcií pre zvýšenie bezpečia a komfortu užívateľa. Možnosť prepojenia kamerového systému s mobilnou aplikáciou ocenia užívatelia pri monitorovaní svojho majetku z akéhokoľvek miesta na zemi. Snímanie vo vysokom rozlíšení pre zachytenie maximálnych detailov či zaznamenanie farebného záznamu aj v noci si môžu dovoliť už aj bežný užívatelia za cenovo dostupné riešenia.

Kamery so zabudovaným reproduktorom a mikrofónom dokážu zhotoviť aj zvukový záznam prípadne automaticky upozorniť osobu nastavenou zvukovou nahrávkou. Alarmové vstupy a výstupy či už v kamere alebo v nahrávacom zariadení vám umožnia prepojiť kamerový systém napríklad so zabezpečovacím systémom alebo inými smart zariadeniami vo vašej domácnosti či objekte.

Sme držiteľom licencie na prevádzkovanie technickej služby a zabezpečujeme komplexné riešenie pre vás kamerový systém vrátane technickej podpory. Pri realizácií našich zákaziek sa spoliehame na popredné svetové značky ako Dahua a Hikvision, ktoré neustále napredujú vo vývoji svojich produktov.

Stanislav Virčík – Manažer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Kontakt
Tel: +421 948 777 214
Email: dom.syst@tesel.sk

Miroslav Fedor – Technik

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Odkaz na E-shop